O firmie

Firma „Świat Łazienek funkcjonuje na rynku od 1997 roku. Stanowi połączenie kilku branż z zakresu budownictwa.

Na rynku warszawskim od 2003 roku utożsamia się pod nazwą ŚWIAT ŁAZIENEK, oferując klientom kompleksową ofertę wyposażenia łazienki, dostosowaną do rozmiarów i charakteru bardzo różnych łazienek zarówno tych dużych, jak i małych.

Podstawowym celem Firmy jest przygotowanie oferty precyzyjnie dopasowanej do potrzeb klienta zgodnie ze strategią Firmy, która zakłada sprzedaż produktów o najwyższej jakości, konkurencyjnych cenowo, dostarczanych w jak najkrótszym terminie do klienta.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty polskich i zagranicznych producentów, poczynając od glazur, gresów, poprzez wanny, kabiny prysznicowe, ceramikę, baterie, a kończąc na drobnych akcesoriach łazienkowych. W salonach sprzedaży do dyspozycji Państwa jest wykwalifikowana obsługa, która oprócz należytej sprzedaży – służy swoim doradztwem i doborem odpowiednich artykułów do wymarzonej Państwa łazienki. Oprócz tego współpracujemy z profesjonalnymi Firmami wykonawczymi oraz architektami, którzy stanowią uzupełnienie Państwa oczekiwań.

Wyposażenie łazienek oferowane przez Naszą Firmę stworzone zostało dla ludzi poszukujących wygody i piękna w swoim otoczeniu. Pragniemy, aby Wasza łazienka stała się miejscem, w którym nie tylko dbacie o higienę ciała, ale także odpoczywacie i regenerujecie siły.

Łącząc wszystkie zalety tj. szeroki asortyment produktów wysokiej jakości oraz niskie ich ceny w Naszych salonach sprzedaży – pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z oferty Naszej Firmy i życzyć miłych i przyjemnych zakupów.

Salon Sprzedaży

poniedziałek - piątek: 11:00 - 19:00
sobota: 9:00 - 14:00

ul. Osmańczyka 22 Warszawa